Open My Eyes 3

15. června 2009 v 22:25 | Guiltinka |  Open My Eyes
Omlouvám se za kratší kapitoku, příště vám to vynahradím ;)

Chvíli na sebe bez pohnutí zírali. Lauri pak natáhl ruku k Akimu, který ucuknul, protože si myslel, že mu jednu vrazí. Nešlo si toho nevšimnout. "Neboj" zašeptal Lauri a pohladil Akiho po tváři. "Musím jít .. ehm... nakoupit!" vyhrkl Aki první věc která ho napadla a zvedl se. "Nikam nechoď" poprosil ho Lauri a upřel na něj psí pohled. Aki se snažil odolávat, ale nešlo to. Začal se vymlouvat. "Ale ty...miluješ Jukku" začal, ale Lauri ho přerušil "myslíš toho hajzla, kterej mě málem zabil? Myslíš že ho pořád můžu milovat? Ne, už dávno ho nemiluju...". "Ale já..." snažil se zaprotestovat Aki, ale Lauri ho mu dal prst na ústa. "Nemluv" usmál se na něj. Aki nechápal co se děje, když tu mu došlo, že Lauri je k němu mnohem blíž. Mnohem, MNOHEM blíž. Než stačil ucuknout, Lauri se svými rty dotknul těch jeho. Aki zavřel oči. O tomhle přece vždycky snil! Romantickou chvilku přerušilo až zvonění Akiho mobilu. "Kterej kretén...?" zabručel otráveně Aki a neochotně se od Lauriho odlepil. Byl to Pauli a zajímal se jak je Laurimu. Lauri jeho otázku očividně slyšel, protože s úsměvem odpověděl. "Skvěle! Nikdy mu nebylo líp..." věnoval jeden sladký úsměv Akimu, který krajně znervózněl a snažil se, aby to na něm nebylo znát. "Copak?" zasmál se Pauli "no přiznejte se...co tam vy dva děláte?". "Vůbec nic" ujistil ho Aki s úsměvem. "Jseš si jistej?" zajímal se Pauli. "Noo...asi né" rozesmál se Aki. "Tak vidíš...no nic, vidím, nebo spíš slyším, že vás ruším, takže vás nechám o samotě...užijte si to hrdličky!" nato s hlasitým smíchem položil. "Blbeček jeden" poznamenal Aki. "Hmmm...kde jsme to skončili?" zavrněl Lauri. Aki se usmál a sedl si vedle něho. "Myslím, že už vím" kývl Lauri a srazil Akiho na pohovku.

********************

Na chvíli opustíme naše dvě hrdličky a budeme se věnovat ostatním členům kapely. Pauli si domluvil sraz s Eerem v kavárně, protože mu potřeboval něco "strašně důležitého" říct. Eero to radši nekomentoval a souhlasil. Za deset minut už oba seděli nad horkou kávou a kecali. "Bůhví co ta ti dva dělaj..." dal Pauli nahlas najevo svoje myšlenky a zasmál se. "Hele nech je bejt" napomenul ho Eero "chtěli jsme je dát dohromady a to se povedlo...to neznamená, že si z nich teď budeš dělat prdel". "Ani trošku?" zesmutněl Pauli. "No.." zamyslel se Eero "trošku možná jo" dodal s ďábelským úšklebkem. Nato se posunuli kousek dál od ostatních lidí a šeptem začali "pomlouvat" naši čerstvě zamilovanou dvojici.

********************

"Hmm...Aki..." zavrněl Lauri a otočil se na druhý bok. "Ano?" Aki se s námahou nadzvihnul, aby viděl na Lauriho. "To bylo..." začal Lauri ale Aki ho přerušil "úžasný. Já vím". "Ale ne já myslel...úplně jiný než s Jukkou...o hodně moc lepší!" Lauri se otočil k Akimu, který mu vtiskl letmý poibek na rty. "To jsem rád" usmál se Aki "ale teď bych si rád šel lehnout. Jsem unavený." "To já taky..." zívnul Lauri a přitulil se k Akimu. Ten se ani nesnažil protestovat a za chvíli už oba spokojeně usnuli. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1  - - | 27. srpna 2009 v 9:46 | Reagovat

Příště? Kdy "příště"? Šup, už se mi nechce dál čekat na další. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama